PGE Obrót zachęca klientów do pomp ciepła

zk

14.07.2022 17:09 Źródło: PGE
Strona główna Energetyka, OZE PGE Obrót zachęca klientów do pomp ciepła

Partnerzy portalu

PGE Obrót zachęca klientów do pomp ciepła - ZielonaGospodarka.pl
Fot. pompy ciepła/pixabay

Największy sprzedawca energii z Grupy PGE obsługujący ponad 5,5 miliona odbiorców poszerza swoją ofertę w zakresie ekologicznych produktów PRO EKO. Oprócz instalacji PV klienci mogą skorzystać z pomp ciepła.

Propozycja ”Pompy ciepła z PGE” kierowana jest do klientów indywidualnych, którzy są zainteresowani montażem pompy ciepła w swoim domu i planują taką inwestycję. W ramach oferty klienci otrzymują kompleksowy pakiet usług, jakim jest doradztwo w celu dobrania odpowiedniego urządzenia, sprzedaż i profesjonalny montaż.

Istotną zaletą pomp ciepła są oszczędności, wynikające z niskich kosztów eksploatacji tych urządzeń i efektywnego wykorzystania energii.

- Odpowiadamy na potrzeby klientów szukających optymalnych rozwiązań dla swoich domów w zakresie używania energii. Wspieramy ich doradczo, zapewniając pakiet informacji przez cały proces inwestycji. Pompy ciepła zastosowane wraz z fotowoltaiką to bardzo korzystny pakiet rozwiązań dla domu, zarówno jeżeli chodzi o oszczędności, jak i ochronę środowiska. Naszą ekologiczną ofertę projektujemy tak, aby umożliwić klientom maksymalnie jak największe korzyści w zakresie wsparcia z programu Mój Prąd 4.0., a także w perspektywie rozliczania prosumentów w systemie net-billing i trendu zachęcającego do zużywania wytworzonej energii na własne potrzeby – mówi Mariusz Rędaszka, prezes zarządu PGE Obrót.

Profesjonalne doradztwo i montaż

Proces montażu urządzenia odbywa się we współpracy z partnerami zewnętrznymi, którymi są sprawdzone i doświadczone firmy zajmujące się całościową obsługą takich inwestycji.

W pierwszej kolejności najważniejsze jest optymalne dopasowanie urządzenia do potrzeb konkretnego klienta oraz technicznych warunków budynku. Doradcy wykonują precyzyjną analizę, a następnie dopierają odpowiednią moc i rodzaj urządzenia, które będzie najwydajniej współpracowało z obecną instalacją grzewczą klienta. Później instalacją zajmują się wykwalifikowani monterzy.

Pompy ciepła oferowane przez PGE, to urządzenia wydajne i ekologiczne. Dzięki odpowiedniemu dopasowaniu urządzenie jest całkowicie bezobsługowe.

Z fotowoltaiką najkorzystniej

Pompy ciepła w ramach oferty „Pompy ciepła z PGE” wykorzystują energię z powietrza do ogrzewania albo chłodzenia pomieszczeń w domu, lub do podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Do działania potrzebują energii elektrycznej.

Połączenie ich z mikroinstalacją PV to nie tylko obniżanie do minimum kosztów ogrzewania. To również zwiększanie wykorzystania na własne potrzeby energii elektrycznej, wyprodukowanej przez instalację fotowoltaiczną.

Aby skorzystać z oferty pomp ciepła od PGE i zaplanować ekologiczną inwestycję z największym sprzedawcą energii w Polsce, należy wypełnić formularz dostępny na stronie gkpge.pl. W kolejnym kroku eksperci PGE Obrót skontaktują się w celu omówienia szczegółów i przeprowadzenia przez całość procesu.

Partnerzy portalu

ase_390x150_2022

Surowce

 Ropa brent 83,76 $ baryłka  1,33% 11:11
 Cyna 23110,00 $ tona 0,64% 29 lis
 Cynk 2507,00 $ tona -0,87% 29 lis
 Aluminium 2177,00 $ tona 0,60% 29 lis
 Pallad 1021,53 $ uncja  -1,54% 11:10
 Platyna 936,30 $ uncja  -0,31% 11:11
 Srebro 25,06 $ uncja  0,08% 11:11
 Złoto 2038,40 $ uncja  -0,33% 11:11

Dziękujemy za wysłane grafiki.