Dach solarny tańszy niż dach z fotowoltaiką?

Strona główna Energetyka, OZE Dach solarny tańszy niż dach z fotowoltaiką?

Partnerzy portalu

Dach solarny tańszy niż dach z fotowoltaiką?  - ZielonaGospodarka.pl
Fot. SunRoof

SunRoof wprowadza nową ofertę cenową dachu solarnego, by zapewnić każdemu łatwy dostęp do energii słonecznej. Jak zwykle stawia na estetykę i wydajność, ale uwagę przyciąga lepszą ceną. Teraz można mieć dach SunRoof 2w1, który nie tylko chroni dom, ale też produkuje energię, za mniej niż dach z tradycyjną fotowoltaiką.

Polsko-szwedzka firma zaprojektowała unikalny, zintegrowany system dachu 2w1, który wyróżnia się doskonałą estetyką i najwyższą wydajnością na świecie, wytwarzając więcej energii z 1 mkw. niż konkurencyjne rozwiązania. Dotychczas marka zyskała zaufanie ponad 1.000 klientów w Polsce, Szwecji oraz Niemczech i została doceniona licznymi, prestiżowymi nagrodami. 

Nowa oferta cenowa dachu solarnego odzwierciedla zaangażowanie firmy w upowszechnianie nowoczesnej technologii fotowoltaicznej, eliminując bariery finansowe, które dotychczas ograniczały dostęp do niej. Teraz SunRoof 2w1 stanowi bardziej ekonomiczną opcję niż tradycyjny dach z zainstalowanymi panelami słonecznymi. Pozwala zmaksymalizować produkcję energii i w możliwie największym stopniu uniezależnić się od rosnących cen prądu, co przekłada się na większe oszczędności w domowym budżecie. 

- Zawsze prowadziła nas misja, by każdy dach był dachem solarnym i produkował tyle prądu, aby pokryć zapotrzebowanie energetyczne w całym budynku. Teraz ten cel staje się bardziej osiągalny niż kiedykolwiek wcześniej. Wierzymy, że energia słoneczna powinna być dostępna dla każdego i cieszymy się, że możemy być częścią tej zmiany. Oferując więcej energii za mniej, pragniemy ułatwić klientom spełnienie marzeń o domu nowoczesnym, komfortowym i jednocześnie tanim w utrzymaniu - mówi Martyn Szczepankowski, współzałożyciel i Head of CEE SunRoof.

SunRoof osiągnął możliwość oferowania wysokiej jakości dachu fotowoltaicznego w przystępnej cenie dzięki optymalizacji łańcucha dostaw, digitalizacji procesów, doskonałości operacyjnej oraz postępowi technologicznemu. To jednocześnie odpowiedź marki na obecne wyzwania ekonomiczne związane z budową domu i poszukiwanie przez inwestorów efektywnych kosztowo, energooszczędnych oraz kompleksowych rozwiązań.

Wraz z nową ofertą cenową wystartowała kampania marketingowa, budująca świadomość marki oraz podkreślająca korzyści wynikające z inwestycji w zintegrowany dach solarny. Całość działań prowadzona jest pod wspólnym hasłem: „Przebijamy cenę. Nie dach”. W ramach kampanii przygotowano trzy linie kreatywne. W pierwszej postawiono na chwytliwe hasła prezentowane na czarnym tle, w drugiej zbudowano przekaz z udziałem „właścicieli dachów solarnych” z przewodnią myślą „SunRoof - teraz dla każdego domu”, natomiast trzeci rodzaj kreacji opiera się na grafikach porównawczych dachu SunRoof z tradycyjnymi rozwiązaniami.

Partnerzy portalu

ase_390x150_2022

Surowce

 Ropa brent 83,76 $ baryłka  1,33% 11:11
 Cyna 23110,00 $ tona 0,64% 29 lis
 Cynk 2507,00 $ tona -0,87% 29 lis
 Aluminium 2177,00 $ tona 0,60% 29 lis
 Pallad 1021,53 $ uncja  -1,54% 11:10
 Platyna 936,30 $ uncja  -0,31% 11:11
 Srebro 25,06 $ uncja  0,08% 11:11
 Złoto 2038,40 $ uncja  -0,33% 11:11

Dziękujemy za wysłane grafiki.