Nagroda Gospodarcza Forum Wizja Rozwoju

23.05.2023 07:47
Strona główna Energetyka, OZE Nagroda Gospodarcza Forum Wizja Rozwoju

Partnerzy portalu

Nagroda Gospodarcza Forum Wizja Rozwoju - ZielonaGospodarka.pl
Fot. Wojtek Rojek / FWR

Forum Wizja Rozwoju to nie tylko przestrzeń spotkań i dialogu, ale także wydarzenie, podczas którego polskie przedsiębiorstwa wyróżnia się za znaczące osiągnięcia gospodarcze, wpływające na rozwój narodowej gospodarki. Także w tym roku w czasie uroczystej gali wręczone zostaną Nagrody Gospodarcze Forum Wizja Rozwoju. Zapraszamy już 19-20 czerwca 2023 r. do Gdyni.

Forum Wizja Rozwoju to największe wydarzenie gospodarcze w północnej Polsce, które gromadzi ludzi świata biznesu, polityki, nauki oraz ekspertów różnych dziedzin. Udział w poszczególnych panelach umożliwi nie tylko wymianę poglądów czy doświadczeń biznesowych, ale także stworzy okazję do poszukiwania wspólnych projektów gospodarczych i pozyskiwania partnerów biznesowych.

Wspieranie rozwoju polskiej gospodarki należy do najważniejszych wyzwań, jakie stoją przed polskimi przedsiębiorcami. Prężnie działająca gospodarka przyczynia się bowiem do poprawy komfortu życia wszystkich obywateli i zwiększa pozycję danego kraju na arenie międzynarodowej. Wiele polskich firm każdego roku podejmuje aktywne działania na rzecz wzmacniania i budowy pozycji swoich przedsiębiorstw nie tylko w naszym kraju, ale także za granicą. Podczas tegorocznej edycji Forum Wizja Rozwoju po raz szósty wręczona zostanie Nagroda Gospodarcza, a uhonorowani zostaną Ci, którzy szczególnie zasłużyli się dla rodzimej gospodarki. Choć ma ona charakter honorowy, podkreśla znaczenie ważnych dokonań polskich przedsiębiorców i kreśli kierunek dalszego rozwoju całej gospodarki.

Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej gali, która odbędzie się 20 czerwca.

Wyróżnienia przyznawane są w siedmiu kategoriach reprezentujących aspekty istotne w biznesie: Społeczna odpowiedzialność biznesu, Badania, rozwój i transfer nowoczesnych technologii, Ekomobilność, E-gospodarka, Start-up, Innowacyjność oraz Zarządzanie. W poprzednich edycjach wśród nagrodzonych znały się zarówno znane duże koncerny, np. PKN Orlen S.A., Grupa LOTOS S.A., Energa S.A. czy KGHM Polska Miedź S.A., jak i firmy mniej znane szerokiemu gronu odbiorców, ale również mocno zaangażowane w rozwój gospodarczy, np. Adamed Pharma S.A., PIAP Space Sp. z o.o., Hydromega Sp. z o.o., Sylva sp. z o.o., Vestel Polska sp. z o.o. czy Altar sp. z o.o.
Zapraszamy na VI Forum Wizja Rozwoju w Gdyni, 19-20 czerwca 2023 r., Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni. Bezpłatna rejestracja dostępna jest na stronie www.rejestracja.wizjarozwoju.pl.

Patronat honorowy nad VI Forum Wizja Rozwoju objął Premier RP Mateusz Morawiecki. Partnerem Strategicznym wydarzenia jest Bank Gospodarstwa Krajowego. Partnerami Głównymi są: Totalizator Sportowy Sp. z o.o. oraz Operator Gazociągów Przemysłowych GAZ-SYSTEM S.A. Partnerem+ jest Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. Partnerami są: KGHM Polska Miedź S.A. oraz PHN S.A.

W partnerstwo merytoryczne nad Forum Wizja Rozwoju włączyły się: Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej, Ministerstwo Infrastruktury oraz Komitet ds. Pożytku Publicznego.

Partnerzy portalu

ase_390x150_2022

Surowce

 Ropa brent 83,76 $ baryłka  1,33% 11:11
 Cyna 23110,00 $ tona 0,64% 29 lis
 Cynk 2507,00 $ tona -0,87% 29 lis
 Aluminium 2177,00 $ tona 0,60% 29 lis
 Pallad 1021,53 $ uncja  -1,54% 11:10
 Platyna 936,30 $ uncja  -0,31% 11:11
 Srebro 25,06 $ uncja  0,08% 11:11
 Złoto 2038,40 $ uncja  -0,33% 11:11

Dziękujemy za wysłane grafiki.