GEFCO dostarcza auta elektryczne Polestar dla klientów indywidualnych w Chinach

ac

01.04.2021 11:51 Źródło: inf. prasowa
Strona główna Transport, Elektromobilność GEFCO dostarcza auta elektryczne Polestar dla klientów indywidualnych w Chinach

Partnerzy portalu

GEFCO dostarcza auta elektryczne Polestar dla klientów indywidualnych w Chinach - ZielonaGospodarka.pl
fot. mat.prasowe

GEFCO, globalny ekspert w dziedzinie multimodalnych łańcuchów dostaw i wiodący dostawca logistyki dla branży motoryzacyjnej w Europie, rozwija współpracę z Polestar, marką aut elektrycznych klasy premium, w zakresie dostaw nowych pojazdów do odbiorców indywidualnych w Szanghaju i Pekinie. Działania koordynuje Moveecar, marka GEFCO skupiająca się na zarządzaniu autami w trakcie eksploatacji.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru naszych usług przez Polestar w Chinach - powiedział Laurent Sik, dyrektor generalny GEFCO China - Polestar umożliwia klientom personalizację doświadczeń związanych z posiadaniem auta elektrycznego. Cieszymy się, że możemy być częścią tego procesu. Dzięki usługom Moveecar, Polestar daje klientom swobodę wyboru miejsca i czasu dostawy samochodu, bez konieczności wizyty w punkcie sprzedaży.

Polestar to szwedzka marka samochodów elektrycznych klasy premium, założona przez Volvo Cars i Geely Holding. Polestar od 2017 roku wykorzystuje synergię możliwości technologicznych i inżynieryjnych z Volvo Cars, a co za tym idzie, czerpie korzyści z ekonomii skali.

- Dzięki nowatorskiemu rozwiązaniu logistycznemu GEFCO, rozwijamy nowy trend dostaw samochodów - powiedział Gao Hong, szef Polestar China - Na początku przygody związanej z posiadaniem auta elektrycznego Polestar, jego dostawa bezpośrednio do domu buduje emocjonalną więź między marką Polestar a naszymi klientami.

- GEFCO jest wieloletnim partnerem logistycznym w zakresie logistyki pojazdów gotowych dla spółek grupy w Europie oraz Chinach. Dostawa samochodów Polestar do domu klienta to dodatkowe doświadczenie w ramach bezproblemowego posiadania auta, co też oferujemy. Do realizacji tego celu potrzebni są sprawdzeni partnerzy logistyczni, dysponujący kompetencjami i odpowiednim sprzętem - powiedział David Pansinger, odpowiedzialny za zarządzanie łańcuchami dostaw w Polestar.

GEFCO w ramach współpracy przygotowało flotę pojazdów ciężarowych, która obsługuje dostawy aut elektrycznych Polestar do klientów w tych dwóch miastach. Dzięki pełnym możliwościom śledzenia, właściciel nowego auta jest informowany o przebiegu dostawy w czasie rzeczywistym. GEFCO współpracuje również z Polestar w zakresie krótkoterminowego zarządzania składem pojazdów gotowych. Nowy kontrakt opiera się na dotychczasowej współpracy GEFCO z Volvo od 2016 roku w zakresie transportu gotowych pojazdów z Europy do Chin.


O MOVEECAR

Od pierwszej rejestracji do zakończenia eksploatacji samochodu, Moveecar jako marka Grupy GEFCO oferuje szeroki zakres usług na żądanie dla graczy z sektora mobilności osób (producentów samochodów, dealerów, firm leasingowych, aukcyjnych, itp.). Zintegrowane usługi Moveecar zostały zaprojektowane z myślą o indywidualnych lub złożonych potrzebach klientów z sektora mobilności, w tym przechowywania, napraw, transportu i ekspertyz, a także usług concierge i administracyjnych. Wykorzystując doświadczenie GEFCO i sieci profesjonalnych partnerów, rozwiązania Moveecar są dostępne za pośrednictwem dynamicznej platformy cyfrowej plug-and-play.


O GRUPIE GEFCO

GEFCO jest światowym ekspertem w zakresie multimodalnych łańcuchów dostaw i wiodącym dostawcą usług logistycznych dla branży motoryzacyjnej w Europie. W oparciu o ponad 70-letnie doświadczenie w zarządzaniu złożonymi łańcuchami dostaw, GEFCO tworzy inteligentne, sprawne i trwałe rozwiązania, aby sprostać potrzebom swoich partnerów z wielu branż. Globalna sieć GEFCO obejmuje pięć kontynentów. Firma zatrudnia 15 000 pracowników w 47 krajach. W 2019 roku przychody Grupy GEFCO wyniosły 4,7 mld euro.


Partnerzy portalu

Surowce

 Ropa brent 64,38 $ baryłka  0,00% 21:58
 Cyna 25550,00 $ tona 0,79% 1 cze
 Cynk 2270,00 $ tona 1,93% 1 cze
 Aluminium 2280,00 $ tona 1,15% 1 cze
 Pallad 2680,00 $ uncja  0,00% 21:57
 Platyna 1191,10 $ uncja  0,00% 21:59
 Srebro 25,11 $ uncja  0,00% 21:59
 Złoto 1731,30 $ uncja  0,00% 21:59

Dziękujemy za wysłane grafiki.