PGE zielonym partnerem VeloMarketu

zk

07.06.2023 09:33
Strona główna Energetyka, OZE PGE zielonym partnerem VeloMarketu

Partnerzy portalu

PGE zielonym partnerem VeloMarketu - ZielonaGospodarka.pl
Fot. inf. prasowa

VeloBank nawiązał zielone partnerstwo z PGE Obrót z Grupy PGE, największym sprzedawcą energii w Polsce. Celem współpracy jest udostępnienie klientom VeloMarketu - ekologicznej platformy e-commerce powstałej z inicjatywy banku, atrakcyjnej oferty w zakresie fotowoltaiki, pomp ciepła, magazynów energii oraz informacji na temat programów finansowania zielonej transformacji.

Istotnym elementem wspólnych działań jest również edukacja ekologiczna. Z ostatniego raportu „Badanie Świadomości Ekologicznej Polaków" z 2022 roku wynika, że 72% Polaków zna pojęcie recycling, ponad połowa wie, czym jest energia odnawialna, połowa słyszała o autach hybrydowych, a niemal połowa o rolnictwie ekologicznym.

Świadomość tej tematyki rośnie, ale nadal wybór odpowiedniego, energooszczędnego rozwiązania do domu, potrafi być nie lada wyzwaniem. Oferta w zakresie fotowoltaiki, pomp ciepła czy magazynów energii jest szeroka. Poza samym produktem, klienci często potrzebują wybrać również optymalną opcję finansowania. Poprzez współpracę PGE Obrót oraz grupy VeloBanku w ramach VeloMarketu klienci będą mogli znaleźć kompleksowe propozycje obejmujące zarówno know-how, rozwiązania technologiczne, opcje montażu oraz wygodne sposoby finansowania, takie jak m.in. EKO-kredyt, kredyt nisko kwotowy oraz leasing.

Nawiązanie współpracy z największym sprzedawcą energii w Polsce wpisuje się w strategię rozwoju grupy VeloBank, której celem jest nieustanne tworzenie wartości dodanej dla klientów i inwestorów poprzez strategiczne partnerstwa biznesowe. Stawiamy na współpracę z sektorowymi liderami, którzy gwarantują najlepszą jakość. Udowodniliśmy to na początku roku, kiedy opracowaliśmy produkt razem z największym dostawcą gazu w Polsce. Teraz grupa VeloBanku może pochwalić się kolejnym strategicznym partnerem. Rozwijając platformę VeloMarket zaprosiliśmy do współpracy głównego dostawcę energii w Polsce, który zaopatruje w prąd ponad 5,5 mln odbiorców w naszym kraju. Szybko złapaliśmy wspólny język, bo nasze cele są zbieżne. Dążymy do wspierania zrównoważonego rozwoju oraz edukacji w tym zakresie. Jestem przekonany, że współpraca z PGE pomoże zmaksymalizować zadowolenie klientów i razem przyczynimy się do pozytywnej zmiany w zakresie transformacji energetycznej, która pozostaje jednym z głównych wyzwań dla polskiej gospodarki – mówi Adam Marciniak, Prezes Zarządu VeloBanku.

Partnerstwo z liderem zielonej transformacji

Grupa PGE to filar zielonej zmiany w Polsce, który nie tylko przewodzi w procesie transformacji energetycznej, ale jednocześnie jest przewodnikiem na tej drodze dla swoich klientów. Spółka PGE Obrót zajmuje się w Grupie PGE sprzedażą detaliczną i obsługą klientów. W swojej działalności rozwija portfolio, wprowadzając nowoczesne i innowacyjne rozwiązania z zakresu odnawialnych źródeł energii. Dzięki współpracy, klienci VeloMarketu uzyskają dostęp do sprawdzonych rozwiązań popartych doświadczeniem i kompetencjami ekspertów PGE Obrót, którzy na co dzień wspierają zieloną transformację, świadcząc eksperckie usługi na rzecz gospodarstw domowych, firm oraz jednostek samorządowych.

Jesteśmy doświadczonym, bezpiecznym i kompleksowym partnerem w inwestycjach PRO EKO, które najczęściej obejmują fotowoltaikę, pompy ciepła i magazyny energii wraz z systemami inteligentnego zarządzania energią, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Oprócz produktów oferujemy również profesjonalne doradztwo na każdym etapie inwestycji i fachowe wykonawstwo. Partnerstwo w ramach VeloMarketu jest dla nas kolejnym elementem operacyjnej pracy w ramach „prowadzenia w zielonej zmianie". Łączymy siły z sektorem finansowym na wielu poziomach, aby transformacja energetyczna zataczała jeszcze szersze kręgi – mówi Janusz Magoń, p.o. Prezes Zarządu PGE Obrót.

Współpraca grupy VeloBanku z PGE Obrót umożliwia strategiczną synergię w zakresie wspierania zielonej transformacji i finasowania ekologicznych inwestycji. Pomaga zapewnić profesjonalną i kompleksową obsługę klienta na wszystkich etapach – od podjęcia decyzji, przez sprzedaż, finansowanie do realizacji instalacji. Dodatkową zachętą do skorzystania z oferty VeloMarketu jest też perspektywa realnych oszczędności. Klienci VeloBanku mogą korzystać ze stałego 3% rabatu na zakupy na platformie.

 

Tagi:
pge , energetyka

Partnerzy portalu

ase_390x150_2022

Surowce

 Ropa brent 83,76 $ baryłka  1,33% 11:11
 Cyna 23110,00 $ tona 0,64% 29 lis
 Cynk 2507,00 $ tona -0,87% 29 lis
 Aluminium 2177,00 $ tona 0,60% 29 lis
 Pallad 1021,53 $ uncja  -1,54% 11:10
 Platyna 936,30 $ uncja  -0,31% 11:11
 Srebro 25,06 $ uncja  0,08% 11:11
 Złoto 2038,40 $ uncja  -0,33% 11:11

Dziękujemy za wysłane grafiki.