RelyOn Nutec wchodzi na polski rynek

gm

20.06.2023 14:23
Strona główna Energetyka, OZE RelyOn Nutec wchodzi na polski rynek

Partnerzy portalu

RelyOn Nutec wchodzi na polski rynek  - ZielonaGospodarka.pl
Fot. RelyOn Nutec

RelyOn Nutec, globalny lider w dziedzinie szkoleń z zakresu bezpieczeństwa, inwestuje w Polsce i przejmuje GoRopes, cenione trójmiejskie centrum szkoleniowe specjalizujące się w kursach dla sektora energetyki wiatrowej zgodnych ze standardami Global Wind Organization (GWO), szkoleniach dostępu linowego oraz sprzedaży, wynajmie i inspekcjach PPE. Inwestycja w Polsce to pierwszy projekt RelyOn w regionie Morza Bałtyckiego i kolejny krok w rozwoju oferty firmy dla dynamicznie rozwijającego się sektora morskiej energetyki wiatrowej.

Połączenie rozległych kompetencji i międzynarodowego doświadczenia RelyOn Nutec w zakresie szkoleń bezpieczeństwa wspieranych nowoczesnymi technologiami uczenia się z wiedzą i znajomością krajowego rynku GoRopes  zapewni polskim firmom i  specjalistom dostęp do najlepszych w swojej klasie rozwiązań szkoleniowych, które umożliwią im bezpieczną pracę w warunkach wysokiego ryzyka.

- Cieszymy się, z naszej obecności w Polsce i współpracy z GoRopes, uznanej firmy, która w bardzo krótkim czasie, od rozpoczęcia działalności w 2019 roku, zbudowała silną pozycję rynkową. Dzięki tej strategicznej współpracy wprowadzimy na polski rynek nasze najnowocześniejsze rozwiązania szkoleniowe i wzmocnimy nasze zaangażowanie w transformację energetyczną, wspierając rozwój kadr dla sektora OZE - powiedział dyrektor zarządzający RelyOn Nutec w Europie Środkowej Lars Brenne.

W nadchodzących miesiącach centrum szkoleniowe w Gdańsku rozszerzy swoją ofertę o nowe kursy, takie jak podstawowe szkolenie techniczne GWO, szkolenie operatorów wind oraz kursy elektryczne zgodne z normą EN50110. Wszystkie nowe szkolenia będą wspierane przez platformę edukacyjną RelyOn.

- Z niecierpliwością czekamy na współpracę z liderem branży i rozwój oferty szkoleniowej w ramach grupy RelyOn Nutec. Dostrzegając, jak szybko nasza branża rozwija się w regionie Gdańska i całego Trójmiasta, wierzymy, że to idealny moment na zrobienie kolejnego kroku w rozwoju - powiedział Mateusz Archacki, współzałożyciel GoRopes.

Decyzja o ekspansji RelyOn na Morze Bałtyckie i otwarcie ośrodka szkoleniowego w Polsce jest naturalną konsekwencją rozwoju firmy, która zbudowała silną pozycję na Morzu Północnym. Operująca na całym świecie firma w Europie dysponuje 13 ośrodkami szkoleniowymi - w Wielkiej Brytanii, Norwegii, Danii, Holandii, Niemczech i Belgii. Przejęcie GoRopes stanowi przejaw zaangażowania w rodzący się sektor morskiej energetyki wiatrowej i wsparcia procesu transformacji energetycznej w regionie Morza Bałtyckiego, poprzez tworzenie bezpieczniejszego środowiska pracy w wymagającym sektorze odnawialnych źródeł energii.

RelyOn Nutec dostarcza usługi i rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa, compliance i profesjonalnych usług wspierających transformację energetyczną. Za pośrednictwem ponad 30 oddziałów RelyOn pomaga klientom chronić pracowników, zasoby i środowisko naturalne. Dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu, skutecznie wdraża nowoczesne technologie dla sektora energetyki i bezpieczeństwa infrastruktury krytycznej. Jest liderem w dziedzinie bezpieczeństwa i szkoleń technicznych oraz oferuje szeroki zakres nowoczesnych usług cyfrowych, takich jak cyfrowa platforma edukacyjna, uczenie adaptacyjne, technologie symulacyjne i  pakiet aplikacji SaaS. Więcej informacji znajduje się na: www.relyonnutec.com

Go Ropes to renomowana firma z siedzibą w Gdańsku, znana ze swojego doświadczenia w szkoleniach zgodnych ze standardami Global Wind Organization (GWO). Oferuje specjalistyczne kursy adresowane do profesjonalistów pracujących w sektorze energetyki wiatrowej. Dzięki zespołowi wysoko wykwalifikowanych specjalistów i zaawansowanym możliwościom technicznym, Go Ropes na przestrzeni ostatnich lat stało się zaufanym dostawcą kompleksowych usług w branży. Jako dostawca szkoleń GWO, Go Ropes przestrzega najwyższych standardów bezpieczeństwa i profesjonalizmu w sektorze energetyki odnawialnej. Więcej informacji znajduje się na: www.goropes.com

Partnerzy portalu

ase_390x150_2022

Surowce

 Ropa brent 83,76 $ baryłka  1,33% 11:11
 Cyna 23110,00 $ tona 0,64% 29 lis
 Cynk 2507,00 $ tona -0,87% 29 lis
 Aluminium 2177,00 $ tona 0,60% 29 lis
 Pallad 1021,53 $ uncja  -1,54% 11:10
 Platyna 936,30 $ uncja  -0,31% 11:11
 Srebro 25,06 $ uncja  0,08% 11:11
 Złoto 2038,40 $ uncja  -0,33% 11:11

Dziękujemy za wysłane grafiki.