ICCPP prezentuje bezproszkową technologię atomizacji z nową generacją rdzeni ceramicznych GENE TREE

zk

21.09.2021 06:41 Źródło: PAP
Strona główna Energetyka, OZE ICCPP prezentuje bezproszkową technologię atomizacji z nową generacją rdzeni ceramicznych GENE TREE

Partnerzy portalu

ICCPP prezentuje bezproszkową technologię atomizacji z nową generacją rdzeni ceramicznych GENE TREE - ZielonaGospodarka.pl
Fot. Pixabay

ICCPP, międzynarodowa firma zajmująca się atomizacją, zaprezentowała swoją pierwszą w historii markę technologii rdzeni ceramicznych GENE TREE na konferencji 2021 Nano-tech Ceramic Core Global Online Launch Conference, odbywającej się 16 września. Premiera GENE TREE oznacza rewolucję w badaniach i rozwoju atomizacji elektrycznej, a także wprowadzenie do przemysłu nowej generacji produktów z rdzeniem ceramicznym.

Konferencja pod hasłem „Przyszłość rdzenia” położyła nacisk na nieprzerwany rozwój i innowacje w technologii atomizacji elektronicznej, jak również pokazała determinację ICCPP w kształtowaniu przyszłości branży. Nowe produkty z nanotechnologicznym rdzeniem ceramicznym GENE TREE zapowiadają poprawę wydajności i stabilności atomizacji oraz wydłużenie żywotności produktu.

„GENE TREE jest zwieńczeniem niezliczonych godzin prac badawczo-rozwojowych i niemal dekady doświadczeń w technologii atomizacji elektrycznej. Z radością przedstawiamy nasze przełomowe osiągnięcie badawcze społeczności międzynarodowej i wprowadzamy w przyszłość rdzenie ceramiczne” - powiedział EVEREST Zhao, dyrektor generalny ICCPP.

ICCPP powołała do życia 300-osobowy zespół badawczo-rozwojowy. Nanotechnologiczne ceramiczne produkty rdzeniowe GENE TREE zostały zrealizowane przez ten zespół po ponad 1000 dniach spędzonych na powtarzających się eksperymentach technicznych i naukowych oraz dziesiątkach tysięcy godzin spędzonych na dopracowywaniu tysiąca zestawów wzorów ceramicznych materiałów rdzeniowych. Co więcej, zespół badawczo-rozwojowy pokonał szereg wyzwań technicznych związanych z produkcją, aby zapewnić, że masowo produkowane rdzenie ceramiczne będą na światowym poziomie pod względem spójności, odporności i wyglądu.

Dzięki koncepcji bezproszkowej produkty GENE TREE wykorzystują surowce z nowych, przyjaznych dla środowiska materiałów mineralnych, które w wysokiej temperaturze migrują i dyfundują do trójwymiarowego, sieciowego szkieletu ceramicznego. Następnie mikrostruktura ziarna jest odbudowywana, a wielofazowa struktura współistnienia poprawia wytrzymałość ceramiki. W międzyczasie dyspersja jest rozprowadzana w trójwymiarowym szkielecie ceramicznym, tworząc lipofilową warstwę matrycy, która może polepszyć lipofilowość i magazynowanie oleju w porowatej ceramice. Próby atomizacji wykazały, że temperatura ceramicznej powierzchni grzewczej i atomizacji pozostaje stabilna w zakresie od 4 do 11 W.

W przeciwieństwie do innych produktów, zakres mocy bezpiecznej pracy GENE TREE może być również zwiększony z 8 W do 11 W, aby w pełni zaspokoić wymagania różnych produktów. Folia grzewcza zachowuje stabilną temperaturę, zaś GENE TREE umożliwia ciągłą atomizację przez 4000 sekund - co pięciokrotnie wydłuża jego żywotność w porównaniu z innymi produktami powszechnie stosowanymi.

GENE TREE, jako pierwszy produkt z rdzeniem ceramicznym ICCPP, od momentu wprowadzenia na rynek cieszy się ogromnym zainteresowaniem branży. Z planami zwiększenia zdolności produkcyjnych i sprzedaży dla klientów B2B, GENE TREE od razu zdobył pozycję kluczowego gracza, jak również lidera w technologii elektrycznej atomizacji.

Partnerzy portalu

ase_390x150_2022

Surowce

 Ropa brent 83,76 $ baryłka  1,33% 11:11
 Cyna 23110,00 $ tona 0,64% 29 lis
 Cynk 2507,00 $ tona -0,87% 29 lis
 Aluminium 2177,00 $ tona 0,60% 29 lis
 Pallad 1021,53 $ uncja  -1,54% 11:10
 Platyna 936,30 $ uncja  -0,31% 11:11
 Srebro 25,06 $ uncja  0,08% 11:11
 Złoto 2038,40 $ uncja  -0,33% 11:11

Dziękujemy za wysłane grafiki.