Justyna Kowalczyk-Tekieli i Kacper Tekieli dzielą się swoją energią z firmą Da Vinci

zk

29.09.2021 08:22 Źródło: PAP
Strona główna Energetyka, OZE Justyna Kowalczyk-Tekieli i Kacper Tekieli dzielą się swoją energią z firmą Da Vinci

Partnerzy portalu

Justyna Kowalczyk-Tekieli i Kacper Tekieli dzielą się swoją energią z firmą Da Vinci - ZielonaGospodarka.pl
Fot. Pixabay

Da Vinci Green Energy – spółka oferująca innowacyjne rozwiązania ekologiczne dla domów - rozpoczęła współpracę promocyjną z mistrzynią olimpijską w biegach narciarskich, Justyną Kowalczyk-Tekieli i jej mężem, alpinistą - Kacprem Tekielim.

Sportowe małżeństwo znane jest z promowania sportowego i bliskiego natury stylu życia. Ekologiczne podejście do wielu rozwiązań technologicznych dotyczących ogrzewania domu, używania samochodu, gospodarowania energią elektryczną i korzystanie z ogromnych możliwości, jakie dają odnawialne źródła energii to wspólny mianownik łączący Da Vinci Green Energy i państwa Tekielich.

Justyna Kowalczyk-Tekieli wraz z mężem Kacprem Tekielim przez najbliższe 3 lata będą wspierać swoim wizerunkiem działalność Da Vinci Green Energy – pojawią się w kampaniach online, mediach społecznościowych, materiałach drukowanych i w innych formach obecności reklamowej spółki. Małżeństwo sportowców zdecydowało się także na montaż przez Da Vinci Green Energy wiaty garażowej i instalacji fotowoltaicznej w swoim domu w Zakopanem.

Współpraca z utytułowanymi sportowcami to część strategii promocyjnej firmy, która wdraża nowe rozwiązania, oparte na odnawialnych źródłach energii.

„Nie chcemy ograniczać się do zagadnień związanych tylko z obniżeniem rachunków w tym zakresie, a częścią misji naszej firmy jest zdrowe podejście do życia, z poszanowaniem natury i dbałość o środowisko. Dlatego współpraca z Justyną Kowalczyk-Tekieli i jej mężem Kacprem Tekielim – popularyzującymi ekologiczny styl życia, w bliskości z przyrodą i z bardzo zdrowym podejściem do codzienności to naturalne partnerstwo dla naszej marki” – mówi Ewa Pysiewicz, odpowiedzialna za komunikację marketingową w Da Vinci Green Energy.

Czyste powietrze to zmartwienie nie tylko mieszkańców dużych miast.

„To problem, z którym mierzy się każdy z nas. Dlatego jako spółka głęboko wierzymy w technologie oparte na odnawialnych źródłach energii. Nowoczesny dom, dobrze wyposażony w ekologiczne rozwiązania energetyczne to rozwiązanie przyszłości, które ma przyczyniać się do życia w czystych, bezpiecznych dla naszego zdrowia warunkach” – podsumowuje Adrian Szumski, członek Zarządu Da Vinci Green Energy.

Firma Da Vinci Green Energy to jedna z dynamiczniej rozwijających się spółek na rynku zielonej energii. Firma dostarcza na terenie całego kraju nowoczesne i bezpieczne rozwiązania energetyczne oparte na fotowoltaice, pompach ciepła i magazynach energii. Spółka korzysta z nowych technologii i wykracza poza utarte rozwiązania w zakresie odnawialnych źródeł energii. Da Vinci otacza kompleksową ekologiczną opieką domy swoich klientów – od bezpłatnych audytów, pozyskiwania finansowania, bezpiecznego montażu po monitoring instalacji. Jednocześnie firma pomaga klientom dbać o środowisko naturalne i zapewnia narzędzia, które są źródłem znacznych oszczędności w budżecie domowym.

Partnerzy portalu

ase_390x150_2022

Surowce

 Ropa brent 64,38 $ baryłka  0,00% 21:58
 Cyna 25625,00 $ tona 0,39% 19 wrz
 Cynk 2476,00 $ tona -0,64% 19 wrz
 Aluminium 2174,00 $ tona 0,46% 19 wrz
 Pallad 2680,00 $ uncja  0,00% 21:57
 Platyna 1191,10 $ uncja  0,00% 21:59
 Srebro 25,11 $ uncja  0,00% 21:59
 Złoto 1731,30 $ uncja  0,00% 21:59

Dziękujemy za wysłane grafiki.