Moduły Jolywood Solar Niwa zdobywają złoty medal i błyszczą na polskich targach energetycznych

zk

02.05.2022 11:18 Źródło: PAP
Strona główna Energetyka, OZE Moduły Jolywood Solar Niwa zdobywają złoty medal i błyszczą na polskich targach energetycznych

Partnerzy portalu

Moduły Jolywood Solar Niwa zdobywają złoty medal i błyszczą na polskich targach energetycznych - ZielonaGospodarka.pl
Fot. jolywooddystrybutor.pl

25 kwietnia w siedzibie Międzynarodowych Targów Poznańskich rozpoczęła się Międzynarodowe Targi GREENPOWER. Złotym medalem MTP uhonorowano moduły TOPCon z seri Niwa. Grupa EC, jeden z podmiotów zajmujących się dystrybucją produktów Jolywood Solar w Polsce, zaprezentował podczas targów moduły z serii Niwa, a przedstawiciele Jolywood Solar wzięli udział w ceremonii przyznania nagród. Międzynarodowe Targi GREENPOWER to największa w Polsce wystawa produktów sektora nowej energii, przyciągająca przedsiębiorstwa międzynarodowe i krajowe, które co roku biorą udział w debacie poświęconej przyszłości rozwoju polskiego sektora energii odnawialnej.

Do udziału w wystawie zaprasza się ekspertów z branży, którzy co roku wybierają wysokiej jakości moduły o doskonałych właściwościach, które następnie przedstawia się do nagrody. W tegorocznej edycji spośród wybranych produktów moduły Niwa Black zdecydowanie wyróżniały się pod względem doskonałej jakości i innowacyjności, a co za tym idzie, eksperci należący do jury jednogłośnie uznali je za najlepszego kandydata do przyznania Złotego Medalu MTP. Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej liczących się nagród przyznawanych podczas wystawy w niezwykle konkurencyjnej kategorii, a jej przyznanie potwierdza, że moduły Niwa cieszą się ogromną popularnością, a także, że rynek jednogłośnie uznaje ich doskonałą jakość. Moduły Jolywood Solar cieszą się w Polsce niezwykłą popularnością i są „ulubieńcem” rynku. Ich wysoka wydajność, niezawodność, wysoka odporność na degradację spowodowaną wysoką temperaturą i światłem (ang. LeTID), brak efektu LID i inne właściwości spełniają oczekiwania lokalnego rynku, a współczynnik temperatury wynosi zaledwie -0,32%/W, co skutecznie ogranicza straty mocy wyjściowej i ryzyko wywołane oddziaływaniem wysokiej temperatury podczas eksploatacji urządzeń, co z kolei jest doskonałym rozwiązaniem problemu straty mocy wyjściowej w urządzeniach eksploatowanych w ekstremalnych warunkach atmosferycznych i decyduje o wyjątkowych właściwościach pod względem dostosowania do lokalnych warunków klimatycznych.

Zgodnie z opinią Grupy EC Group, długofalowego dystrybutora produktów Jolywood Solar w Polsce, o wyborze najbardziej odpowiednich modułów decyduje zapotrzebowanie rynku, a najlepszą odpowiedzią na nie są właśnie moduły Niwa. Obecnie moduły Niwa stosuje się w wielu realizowanych w Polsce projektach modułów solarnych instalowanych na dachach budynków, ponieważ ich doskonałe właściwości odpowiadają wymaganiom rynku. Współpraca z Jolywood Solar układa się znakomicie, angażujemy się w dwukierunkową komunikację oraz wspólnie przyczyniamy się do rozwoju polskiego sektora energii odnawialnej.

Partnerzy portalu

ase_390x150_2022

Surowce

 Ropa brent 83,76 $ baryłka  1,33% 11:11
 Cyna 23110,00 $ tona 0,64% 29 lis
 Cynk 2507,00 $ tona -0,87% 29 lis
 Aluminium 2177,00 $ tona 0,60% 29 lis
 Pallad 1021,53 $ uncja  -1,54% 11:10
 Platyna 936,30 $ uncja  -0,31% 11:11
 Srebro 25,06 $ uncja  0,08% 11:11
 Złoto 2038,40 $ uncja  -0,33% 11:11

Dziękujemy za wysłane grafiki.