Photonica – nowy producent komponentów fotowoltaicznych wchodzi na polski rynek z Menlo Electric jako pierwszym dystrybutorem

Strona główna Energetyka, OZE Photonica – nowy producent komponentów fotowoltaicznych wchodzi na polski rynek z Menlo Electric jako pierwszym dystrybutorem

Partnerzy portalu

Photonica – nowy producent komponentów fotowoltaicznych wchodzi na polski rynek z Menlo Electric jako pierwszym dystrybutorem - ZielonaGospodarka.pl
Fot. Photonica

Menlo Electric ogłasza nawiązanie współpracy z Photonica, dynamicznie rozwijającym się startupem technologicznym z rynku fotowoltaicznego. Występując jako pierwszy, oficjalny dystrybutor marki, Menlo Electric chce przetrzeć szlaki dla procesu transformacji technologii fotowoltaicznych w Europie, Afryce oraz na Bliskim Wschodzie.

Nadrzędnym celem marki Photonica jest uproszczenie procesu instalacji, optymalizacja wydajności i promowanie zrównoważonego rozwoju. Oferując wszechstronne rozwiązania, które odpowiadają na zmieniające się potrzeby rynku, Photonica chce napędzać innowacje i ułatwiać powszechne wykorzystanie energii słonecznej na całym świecie.

W ofercie Photonica znaleźć będzie można szeroki zakres produktów oraz rozwiązań, które zaprojektowano tak, by spełniały wszelkie wymagania i potrzeby branży, systemy dla dachów spadzistych, systemy dla dachów płaskich, rozdzielnice elektryczne, akcesoria od skrzynek połączeniowych po akcesoria montażowe, systemy naziemne.

Photonica została założona przez zespół ekspertów z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w sektorze technologicznym, ze szczególnym uwzględnieniem fotowoltaiki. Motywowana zaangażowaniem w rozwój i głębokim zrozumieniem wymagań rynku, firma stara się wprowadzać innowacje w tradycyjnym podejściu do komponentów fotowoltaicznych, starając się ustanowić nowy standard doskonałości w branży. 

Mariusz Bałachowski, założyciel Photonica, tak podsumowuje genezę powstania firmy: 

- Photonica narodziła się z chęci sprostania licznym wyzwaniom, stojącym przed instalatorami w sektorze fotowoltaicznym. Czerpiąc z naszych wieloletnich doświadczeń, spostrzeżeń i opinii branżowych, skrupulatnie opracowaliśmy gamę produktów zaprojektowaną w celu usprawnienia instalacji procesów i maksymalizacji wydajności.

Bartosz Majewski, CEO Menlo Electric, komentując nową współpracę podkreśla zaangażowanie firmy w zaspokajanie zmieniających się potrzeb instalatorów: 

- Współpraca Photonica z Menlo Electric jest odpowiedzią na głosy tych, którzy stoją na czele transformacji zielonej energii. Obierając sobie prostotę i wszechstronność za priorytety, Photonica ma na celu wzmocnienie pozycji instalatorów i napędzanie postępu w sektorze energii odnawialnej.

Partnerzy portalu

ase_390x150_2022

Surowce

 Ropa brent 83,76 $ baryłka  1,33% 11:11
 Cyna 23110,00 $ tona 0,64% 29 lis
 Cynk 2507,00 $ tona -0,87% 29 lis
 Aluminium 2177,00 $ tona 0,60% 29 lis
 Pallad 1021,53 $ uncja  -1,54% 11:10
 Platyna 936,30 $ uncja  -0,31% 11:11
 Srebro 25,06 $ uncja  0,08% 11:11
 Złoto 2038,40 $ uncja  -0,33% 11:11

Dziękujemy za wysłane grafiki.