Wodór i e-mobility tematem przewodnim nadchodzacej V edycji IABM

zk

30.03.2022 19:49
Strona główna Transport, Elektromobilność Wodór i e-mobility tematem przewodnim nadchodzacej V edycji IABM

Partnerzy portalu

Wodór i e-mobility tematem przewodnim nadchodzacej V edycji IABM - ZielonaGospodarka.pl
Fot. iabmevent.com

V edycja IABM wraca, aby wreszcie, po wielu miesiącach biznesowych spotkań wirtualnych, spotkać się? na żywo już 5-6 kwietnia w Sosnowcu. Tematem przewodnim tegorocznej edycji będzie wodór i e-mobility.

International Automotive Business Meeting jest kluczowym wydarzeniem networkingowym dla branży motoryzacyjnej w Europie Środkowo-Wschodniej, pozwalającym spotkać potencjalnych partnerów biznesowych i nawiązać długofalowe relacje. W wydarzeniu weźmie udział około 300 firm z branży automotive.

Piąta edycja International Automotive Business Meeting odbędzie się 5-6 kwietnia w Sosnowcu w Audytorium Szkoły Muzycznej. Będą to dwa dni intensywnych spotkań, podczas których przedstawiciele branży automotive, różnych instytucji i eksperci z branży będą wymieniać się informacjami na temat trendów, zapotrzebowania i możliwości związanych z produkcją pojazdów przyszłości, ze szczególnym uwzględnieniem e-mobilności i wykorzystania wodoru. W programie znajdują się m.in.: konferencja biznesowa, business networking (Speed Business Mixer + spotkania B2B), Aperitivo Italiano oraz Gala Party.

Głównymi tematami tegorocznej edycji International Automotive Business Meeting będą: post Covid-19 zielona inteligentna mobilność w miastach oraz możliwości i wyzwania związane z e-mobilnością.

Organizatorami wydarzenia są Włoska Izba Handlowo-Przemysłowa w Polsce, Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna oraz Klaster Silesia Automotive & Advanced Manufacturing.

„Bardzo cieszę się, że po przerwie wracamy ze stacjonarną edycją International Automotive Business Meeting. To niezwykle ważne wydarzenie dla wszystkich przedstawicieli przemysłu motoryzacyjnego z głównych rynków sektora. Podczas każdej edycji IABM odbywa się ponad 500 spotkań biznesowych, które my jako Izba koordynujemy. Oczywiście, uważnie obserwujemy obecną sytuację geopolityczną i wojnę w Ukrainie, dlatego konferencję rozpoczniemy od wnikliwego spojrzenia na perspektywy bezpieczeństwa Polski i reperkusje wynikające z zaistniałej sytuacji dla świata przemysłu” - mówi Piero Cannas, prezes Włoskiej Izby Handlowo-Przemysłowej w Polsce (CCIIP).

Wydarzenie poprowadzą: Jakub Faryś, prezes Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego i Paweł Wideł, prezes Związku Pracodawców Motoryzacji i Artykułów Przemysłowych przy Konfederacji Lewiatan.

Rejestracja i informacje: iabmevent.com


Źródło: Włoska Izba Handlowo-Przemysłowa w Polsce; PAP

Partnerzy portalu

Surowce

 Ropa brent 64,38 $ baryłka  0,00% 21:58
 Cyna 20200,00 $ tona -0,49% 6 paź
 Cynk 3095,00 $ tona 2,25% 6 paź
 Aluminium 2354,00 $ tona 2,88% 6 paź
 Pallad 2680,00 $ uncja  0,00% 21:57
 Platyna 1191,10 $ uncja  0,00% 21:59
 Srebro 25,11 $ uncja  0,00% 21:59
 Złoto 1731,30 $ uncja  0,00% 21:59

Dziękujemy za wysłane grafiki.