Hisense na czele innowatorów w dziedzinie telewizorów laserowych - z myślą o bardziej ekologicznym świecie

Hisense na czele innowatorów w dziedzinie telewizorów laserowych - z myślą o bardziej ekologicznym świecie - ZielonaGospodarka.pl
27.10.2023 15:40
Strona główna ESG, ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ Hisense na czele innowatorów w dziedzinie telewizorów laserowych - z myślą o bardziej ekologicznym świecie

Partnerzy portalu

Hisense na czele innowatorów w dziedzinie telewizorów laserowych - z myślą o bardziej ekologicznym świecie - ZielonaGospodarka.pl
Fot. Hisense

Wyłaniające się trendy w technologii telewizyjnej kształtują współczesną rozrywkę i nierozerwalnie łączą technologię ze stylem życia. Na czele tej transformacji stoi Hisense, koncern, który od wielu lat specjalizuje się w opracowywaniu technologii telewizorów laserowych zapewniających lepszą jakość, komfort oglądania i niezapomniane wrażenia kinowe przy jednoczesnym zachowaniu zasad zrównoważonego rozwoju.

Ewolucja telewizorów laserowych Hisense


Od samego początku Hisense przykłada szczególną wagę do innowacji. W 2014 roku firma zaprezentowała pierwszy na świecie 100-calowy telewizor laserowy, wyznaczając tym samym przełomowy etap w branży rozrywkowej. Niedawno wprowadzony na rynek telewizor laserowy 8K jest kolejnym przykładem determinacji koncernu do przekraczania granic, umiejętnie odpowiadając na światowe zapotrzebowanie doskonałych wrażeń podczas oglądania.

Silna pozycja na rynku międzynarodowym


Według raportu z 2022 r. sporządzonego przez agencję badań rynkowych Omdia Hisense jest jednym z liderów rynku pod względem światowego wolumenu i udziału w przychodach, co podkreśla uznanie, jakim cieszy się wśród konsumentów na całym świecie. Przykładowo, telewizor laserowy L9H wykorzystuje systemy Dolby Vision i Dolby Atmos, spełniając, a nawet przekraczając specyfikacje kolorów BT.2020 i oferując widzom wzbogacone i realistyczne wrażenia audiowizualne.

Zwiększona wygoda dla oczu i przyjemność oglądania


Technologia telewizorów laserowych Hisense została opracowana z myślą o komforcie widzów. Telewizor laserowy L9 zaprojektowano tak, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo zmęczenia oczu. To udoskonalenie poprawia wrażenia wizualne, potwierdzając holistyczne podejście Hisense do innowacji, które priorytetowo traktuje komfort i dobre samopoczucie widzów, równolegle z postępem technologicznym.

Zaangażowanie firmy Hisense w zrównoważony rozwój


Kwestie środowiskowe są integralną częścią polityki innowacyjności koncernu. Telewizor laserowy L9, którego wskaźnik recyklingu wynosi 92%, jest dowodem na dostosowanie się do międzynarodowych celów zrównoważonej produkcji na rzecz bardziej ekologicznego świata. Nacisk kładziony jest również na efektywność energetyczną, ponieważ telewizory laserowe charakteryzują się zmniejszonym zużyciem energii w porównaniu z ich odpowiednikami LCD.

Rozpoznawalność na rynku i perspektywy na przyszłość


Wraz z ewolucją rynku telewizyjnego przewiduje się integrację zaawansowanych i zrównoważonych technologii, gdzie Hisense będzie jednym z kluczowych czynników przyczyniających się do tej nieustającej transformacji.

Postęp w technologii telewizorów laserowych, któremu przewodzą firmy takie jak Hisense, nie ogranicza się tylko do poprawy jakości obrazu i głębszych wrażeń - sygnalizuje on również przejście w kierunku bardziej energooszczędnych i zrównoważonych rozwiązań.

Innowacyjność, jakość i zrównoważony rozwój uosabiają nowoczesną erę technologii telewizyjnej. Chociaż kierunek tej ewolucji wciąż się kształtuje, jedno jest pewne: Hisense będzie kluczową siłą, kształtującą przyszłość globalnej rozrywki domowej poprzez zaangażowanie w doskonałość, nowatorskość i zrównoważony rozwój.

Partnerzy portalu

Surowce

 Ropa brent 83,76 $ baryłka  1,33% 11:11
 Cyna 23110,00 $ tona 0,64% 29 lis
 Cynk 2507,00 $ tona -0,87% 29 lis
 Aluminium 2177,00 $ tona 0,60% 29 lis
 Pallad 1021,53 $ uncja  -1,54% 11:10
 Platyna 936,30 $ uncja  -0,31% 11:11
 Srebro 25,06 $ uncja  0,08% 11:11
 Złoto 2038,40 $ uncja  -0,33% 11:11

Dziękujemy za wysłane grafiki.