Oficjalnie: GP Baltic bez prezesa

Strona główna Energetyka, OZE Oficjalnie: GP Baltic bez prezesa

Partnerzy portalu

Oficjalnie: GP Baltic bez prezesa - ZielonaGospodarka.pl
Remigiusz Paszkiewicz, fot. ZielonaGospodarka.pl

W ślad za wczorajszym ogłoszeniem, że Remigiusz Paszkowski został wybrany prezesem spółki KGHM Polska Miedź, dzisiaj przekazano informację, że złożył on rezygnację z prezesury w Grupie Przemysłowej Baltic.

Dotychczasowy prezes holdingu stoczniowego Grupa Przemysłowa Baltic Remigiusz Paszkowski został wybrany prezesem spółki KGHM Polska Miedź. Dziś GP Baltic oficjalnie potwierdziła, że wczoraj Paszkowski złożył rezygnację z członkostwa w zarządzie oraz pełnienia funkcji jej prezesa. 

Spółka poinformowała także, że obecnie zarząd GP Baltic jest czteroosobowy – składa się z wiceprezesów, którzy zapewniają ciągłość zarządzania. 

Remigiusz Paszkiewicz był prezesem Grupy Przemysłowej Baltic od sierpnia 2025 roku. 

Partnerzy portalu

Surowce

 Ropa brent 77.66 $ baryłka  -3,38% 23.06.2026 20:05
 Cyna 54992.5 $ tona 3,47% 23.06.2026 20:05
 Cynk 3612.25 $ tona 0,78% 23.06.2026 20:05
 Aluminium 3404 $ tona 0,13% 23.06.2026 20:05
 Pallad 1271.5 $ uncja  0,55% 23.06.2026 20:05
 Platyna 1677.65 $ uncja  0,57% 23.06.2026 20:05
 Srebro 65.18 $ uncja  0,42% 23.06.2026 20:05
 Złoto 4209.7 $ uncja  0,88% 23.06.2026 20:05

Dziękujemy za wysłane grafiki.