EcoFlow jest obecne na rynkach w całej Europie i planuje dalszą ekspansję w Niemczech, Francji i Wielkiej Brytanii

zk

12.04.2022 06:44 Źródło: PAP
Strona główna Energetyka, OZE EcoFlow jest obecne na rynkach w całej Europie i planuje dalszą ekspansję w Niemczech, Francji i Wielkiej Brytanii

Partnerzy portalu

EcoFlow jest obecne na rynkach w całej Europie i planuje dalszą ekspansję w Niemczech, Francji i Wielkiej Brytanii - ZielonaGospodarka.pl
Fot. ecoflow.com

Od czasu wejścia na rynek europejski w 2020 r. EcoFlow szybko rozszerzyło swój zasięg na 40 krajów dzięki wsparciu solidnych łańcuchów dostaw i lokalnych sieci.

EcoFlow, spółka zajmująca się przenośnym zasilaniem i rozwiązaniami w zakresie energii odnawialnej, ogłosiła dziś udane wejście na wszystkie rynki Unii Europejskiej oraz planowane zintensyfikowanie działalności biznesowej w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Francji. Na początku tego miesiąca EcoFlow została wyróżniona przez Deutschland Favorit 2022 ("Ulubieniec Niemiec") jako jedna z najbardziej zaufanych konsumenckich marek technologicznych w tym kraju.

EcoFlow uruchamia oficjalne strony internetowe w Niemczech, Francji i Wielkiej Brytanii

W ramach dalszej ekspansji EcoFlow uruchomił niedawno oficjalne strony internetowe w Niemczech i we Francji. Nastąpiło to po uruchomieniu oficjalnej strony internetowej w Wielkiej Brytanii w 2021 roku. W związku ze wzrostem aktywności i początkiem sezonu wiosennego firma EcoFlow uruchomiła wielkanocną wyprzedaż na rynkach europejskich, oferując klientom rabaty zarówno na przenośne stacje zasilania, jak i na panele słoneczne.

EcoFlow rozpoczyna wielkanocną wyprzedaż

W okresie wielkanocnym firma EcoFlow oferuje klientom na swojej oficjalnej stronie internetowej zniżki sięgające 10%. Przenośna stacja zasilania DELTA mini, której cena detaliczna wynosi 1 099 euro, jest teraz dostępna w cenie promocyjnej 999 euro, co oznacza oszczędność 100 euro. Z kolei panel słoneczny o mocy 110W, którego cena promocyjna wynosi 309 euro, został obniżony o 9%. Wielkanocna wyprzedaż EcoFlow kończy się 24 kwietnia.

EcoFlow Oficjalnym Sponsorem Nagród AOP

Rozszerzając swój zasięg na rynku europejskim, spółka EcoFlow nawiązała współpracę z różnymi organizacjami na całym kontynencie obejmującą różne branże, takie jak fotografia, sport, motoryzacja i inne. Stowarzyszenie Fotografów (AOP) ogłosiło niedawno, że EcoFlow będzie sponsorem 37. edycji nagród AOP. AOP jest wiodącą organizacją założoną w XX wieku zrzeszającą zawodowych fotografów z branż kreatywnych, której prominentni członkowie zwrócili uwagę na tematy kulturalne i społeczne w Wielkiej Brytanii i na świecie. Spółka EcoFlow ogłosiła dziś również, że będzie sponsorować zbliżający się finał Ligi Mistrzów Futsalu UEFA 2022 w Arena Riga. Więcej szczegółów zostanie ujawnionych pod koniec kwietnia.

„W miarę jak w całej Europie rośnie świadomość na temat energii odnawialnej i rozwiązań w zakresie magazynowania energii elektrycznej, EcoFlow będzie nadal prezentować swoją wiodącą w branży technologię i wykazywać się przywództwem w zakresie wiedzy w tej dziedzinie, stosując innowacje, które mogą zmienić sposób postrzegania i wykorzystywania energii” – powiedział Ryan Xing, dyrektor regionalny EcoFlow Europe.

EcoFlow

EcoFlow jest firmą dostarczającą rozwiązania obejmujące przenośne systemy zasilania i odnawialne źródła energii. Od założenia w 2017 r., EcoFlow zapewnia bezproblemowe korzystanie z energii elektrycznej klientom na ponad 100 rynkach dzięki seriom przenośnych stacji zasilania DELTA i RIVER i przyjaznym dla środowiska akcesoriom. Misją EcoFlow jest zrewolucjonizowanie sposobów dostarczania energii stosowanego przez świat poprzez wprowadzanie innowacji obejmujących lżejsze, trwalsze, ekologiczne i ciche urządzenia do magazynowania energii ze źródeł odnawialnych. Produkty EcoFlow są już dostępne w 40 krajach i regionach w Europie za pośrednictwem sieci ponad 300 lokalnych punktów sprzedaży.

Partnerzy portalu

ase_390x150_2022

Surowce

 Ropa brent 64,38 $ baryłka  0,00% 21:58
 Cyna 26997,00 $ tona -0,01% 1 lip
 Cynk 3124,00 $ tona -3,91% 1 lip
 Aluminium 2383,00 $ tona -0,54% 1 lip
 Pallad 2680,00 $ uncja  0,00% 21:57
 Platyna 1191,10 $ uncja  0,00% 21:59
 Srebro 25,11 $ uncja  0,00% 21:59
 Złoto 1731,30 $ uncja  0,00% 21:59

Dziękujemy za wysłane grafiki.