Jackery pokaże nowe modele urządzeń na targach CES 2023

zk

16.12.2022 14:21 Źródło: PR Newswire
Strona główna Energetyka, OZE Jackery pokaże nowe modele urządzeń na targach CES 2023

Partnerzy portalu

Jackery pokaże nowe modele urządzeń na targach CES 2023  - ZielonaGospodarka.pl
Fot. PR Newswire / PAP MediaRoom

Jackery, światowy lider w dziedzinie innowacyjnych przenośnych stacji zasilania i ekologicznych rozwiązań energetycznych do stosowania na zewnątrz, ogłosił, że zabierze linię swoich nagradzanych produktów koncepcyjnych i dwa generatory słoneczne z rodziny Pro na targi CES 2023, najbardziej wpływowe wydarzenie technologiczne na świecie i największe targi elektroniki konsumenckiej w USA, które odbędą się w dniach 5-8 stycznia 2023 r. w Las Vegas.

Wyczekiwana prezentacja Jackery na targach CES

Powszechnie rozpoznawalna jako wschodząca gwiazda sektora technologicznego marka Jackery pokaże na targach swoje najnowsze generatory słoneczne będące częścią jej popularnej rodziny produktów z najwyższej półki Pro. Oczekuje się, że targi CES przyciągną dziesiątki tysięcy zwiedzających, wśród których znajdą się specjaliści z branży i inwestorzy z całego świata. Nowe produkty zwiększą liczbę dostępnych w rodzinie Pro pojemności i pozwolą Jackery zaoferować bardziej elastyczne rozwiązania dla większej liczby konsumentów.

W ramach rodziny Pro, Jackery zaprezentowało w tym roku modele 1000 Pro i 2000 Pro, a szczególnym zainteresowaniem wśród tych, którzy lubią spędzać czas na świeżym powietrzu i często wyjeżdżają pod namiot lub ruszają w drogę kamperem cieszył się generator klasy premium Jackery Solar Generator 1000 Pro 800W. Jackery Solar Generator 2000 Pro to model, który idzie jeszcze dalej i pozwala na pełne naładowanie do 2160 Wh przy zaledwie 2,5-godzinnym wystawieniu na słońce. Zdobywca wielu nagród, gwiazdor filmu i telewizji Chris Pratt zdradził, że uwielbia model 2000 Pro, dodając, że ten generator słoneczny „zapewnia nieskończone źródło odnawialnej energii” i jest „absolutną rewolucją”.

Jackery zapewnia jakość od 10 lat

Firma Jackery przywiązuje ogromną wagę do jakości, a w dziesiątym roku swojej działalności stała się pionierem i liderem branży wytwarzania energii elektrycznej ze słońca dzięki produktom, które w ostatniej dekadzie zdobyły serca całych rzesz lojalnych klientów.

Dzięki swoim ciągłym staraniom, by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo, stabilność i efektywność swoich produktów, firma Jackery stała się liderem sprzedaży detalicznej jako najpopularniejsza marka generatorów słonecznych i nadal dąży do doskonałości, wprowadzając nowe modele produktów, które oferują klientom jeszcze lepsze wrażenia.

W efekcie Jackery stała się zaufaną globalną marką i zdobyła największy udział w globalnym rynku generatorów słonecznych, a jej skumulowana światowa sprzedaż według danych z Euromonitora na sierpień 2022 r. przekroczyła 2 miliony urządzeń.

W ciągu ostatniej dekady firma Jackery podjęła zobowiązanie zapewniania czystej energii poprzez odpowiednie projektowanie swoich urządzeń. Jej wysiłki spotkały się z uznaniem na arenie międzynarodowej i przyniosły jej wiele prestiżowych międzynarodowych nagród.

Więcej informacji na stronie internetowej www.jackery.com.

Jackery

Jackery, czołowy dostawca innowacyjnych przenośnych stacji zasilania i ekologicznych rozwiązań energetycznych do stosowania na zewnątrz, założony w Kalifornii w 2012 r., jest marką najlepiej sprzedających się produktów opartych na energii słonecznej, której wizją jest oferowanie czystej energii wszystkim ludziom, niezależnie od miejsca. Firma Jackery w 2016 r. wprowadziła pierwsze zewnętrzne stacje zasilania, a w 2018 r. opracowała pierwsze przenośne panele słoneczne. Wyprowadzając generatory słoneczne na łono natury, Jackery jest w stanie zaspokoić potrzeby energetyczne wszystkich entuzjastów przyrody, inspirując ich do jeszcze ciekawszych wypraw i poszukiwania bardziej niezwykłych doświadczeń niż kiedykolwiek wcześniej.

Po wyjściu ze swoją działalnością poza USA, do Europy, Japonii i Chin firma Jackery od 2018 r. sprzedała na całym świecie ponad 2 miliony urządzeń, a jej produkty regularnie trafiały na listę bestsellerów na Amazonie. Marka otrzymała dotąd 40 prestiżowych międzynarodowych nagród za design, w tym Red Dot Design Award, iF Design Award, A’ Design Award and Competition oraz CES Innovation Award.

Partnerzy portalu

Surowce

 Ropa brent 64,38 $ baryłka  0,00% 21:58
 Cyna 24525,00 $ tona 1,03% 24 maj
 Cynk 2305,00 $ tona -2,41% 24 maj
 Aluminium 2233,00 $ tona 1,45% 24 maj
 Pallad 2680,00 $ uncja  0,00% 21:57
 Platyna 1191,10 $ uncja  0,00% 21:59
 Srebro 25,11 $ uncja  0,00% 21:59
 Złoto 1731,30 $ uncja  0,00% 21:59

Dziękujemy za wysłane grafiki.