Quorum Software przedstawia globalną wizję z Quorum Energy Suite

zk

14.07.2022 12:55 Źródło: Business Wire
Strona główna Klimat, Edukacja Quorum Software przedstawia globalną wizję z Quorum Energy Suite

Partnerzy portalu

Quorum Software przedstawia globalną wizję z Quorum Energy Suite - ZielonaGospodarka.pl
Fot. Quorum

Nowy ujednolicony pakiet połączy ludzi, przepływy pracy i systemy w całym ekosystemie energetycznym. Spółka Quorum Software (Quorum), międzynarodowy dostawca oprogramowania dla przemysłu energetycznego, przedstawia swoją rozbudowaną ogólnoświatową wizję obejmującą Quorum Energy Suite (QES), kompleksowe portfolio rozwiązań, które posłużą jako podstawa innowacji i wzrostu.

W wyniku ubiegłorocznej fuzji Quorum i Aucerny oraz przejęcia działu oprogramowania dla branży naftowej i gazowej firmy TietoEVRY Quorum połączyła swoje 38 aplikacji w jedno portfolio.

Aplikacje QES zostały rozmieszczone w dziewięciu obszarach funkcjonalnych branży, począwszy od planowania produkcji, ekonomii i rezerw, poprzez wykonanie i eksploatację odwiertów, księgowość, zarządzanie gruntami i optymalizację produkcji, aż po midstream i pomiary oraz transport i logistykę ładunków. Nazwy produktów pozostają nienaruszone i zostały zdefiniowane wspólnym językiem, co ułatwia podmiotom rynkowym zrozumienie, w jaki sposób QES służy ich działalności.

„Quorum Energy Suite reprezentuje najszerszy, najgłębszy pakiet aplikacji i usług na rynku i przynosi ogromne możliwości naszym klientom, rozbudowując wartość, którą posiadają obecnie” – powiedział Tyson Greer, dyrektor generalny ds. produktów w Quorum Software.

QES położy nacisk na innowacje poprzez rozszerzenie wiodącej roli firmy w dziedzinie odnawialnych źródeł energii, umożliwienie importu i eksportu LNG oraz zapewnienie zintegrowanych przepływów pracy w całym ekosystemie energetycznym, wykorzystując chmurę oraz pozostałe możliwości cyfrowe.

„Quorum nieprzerwanie dostarcza klientom wartości poprzez udostępnianie danych ułatwiających podejmowanie decyzji, automatyzację i integrację, które już dziś zapewniają im wyniki i plan dążenia do połączonej przyszłości – powiedział Gene Austin, prezes Quorum Software. - Podczas gdy nasi klienci konkurują o kapitał, energię i talenty, Quorum służy im jako zaufany partner, dostarczając głębokiej, spersonalizowanej wiedzy i wiodącej technologii w celu zwiększenia rentowności i wzrostu”.

Partnerzy portalu

Surowce

 Ropa brent 83,76 $ baryłka  1,33% 11:11
 Cyna 23110,00 $ tona 0,64% 29 lis
 Cynk 2507,00 $ tona -0,87% 29 lis
 Aluminium 2177,00 $ tona 0,60% 29 lis
 Pallad 1021,53 $ uncja  -1,54% 11:10
 Platyna 936,30 $ uncja  -0,31% 11:11
 Srebro 25,06 $ uncja  0,08% 11:11
 Złoto 2038,40 $ uncja  -0,33% 11:11

Dziękujemy za wysłane grafiki.