Tysiące drzew zamiast papieru. Zgarnij kasę od TAURONA

zk

09.06.2022 14:13 Źródło: informacja prasowa
Strona główna Klimat, Edukacja Tysiące drzew zamiast papieru. Zgarnij kasę od TAURONA

Partnerzy portalu

Tysiące drzew zamiast papieru. Zgarnij kasę od TAURONA - ZielonaGospodarka.pl
Fot. inf. prasowa

30 złotych specjalnego bonusu oferuje TAURON klientom, którzy zdecydują się przejść na e-fakturę. Klienci TAURONA, którzy zrezygnowali z papieru, w ciągu ostatnich dwóch lat uchronili przed wycinką blisko 3000 drzew. W tym czasie udział płatności online w firmie przekroczył 80 procent.

Jak wskazują statystyki, w Polsce rocznie zużywa się 143 kilogramy papieru tylko na jedną osobę. Każda, nawet niewielka zmiana nawyków zmierzająca do ograniczenia jego używania, realnie wpływa na ochronę planety. W ramach Zielonego Zwrotu TAURON rozpoczął akcję informującą o zaletach e-faktury, firma nagradza też klientów za jej aktywację.

– Umożliwienie klientom sprawnej realizacji ich spraw na odległość stało się we współczesnym świecie nie tylko wymogiem, ale i znakiem rozpoznawczym wiarygodnych marek. Dlatego w TAURONIE stawiamy na rozwiązania online, które sprzyjają środowisku naturalnemu, a jednocześnie ułatwiają klientom codzienne życie – mówi Paweł Szczeszek, prezes Grupy TAURON.

– Z internetowego konta klienta Mój TAURON korzystają już blisko 2 miliony konsumentów, którzy w wygodny i bezpieczny sposób mogą m.in. monitorować swoje rozliczenia, nie generując przy tym stosów papierowych dokumentów – dodaje prezes.

Jak wynika z badań TAURONA, konsumenci zapytani o główne powody korzystania z e-faktury wskazują przede wszystkim na wygodę tego rozwiązania oraz redukcję zużycia papieru. Większość z respondentów zadeklarowała, że podczas podejmowania codziennych decyzji bierze pod uwagę ich wpływ na środowisko, a niemal co czwarty z badanych zgodził się ze stwierdzeniem, że ochrona środowiska to ważny temat.

Faktura online z bonusem

W minionych dwóch latach TAURON wystawił blisko 12 milionów elektronicznych faktur. Zastąpiły one papierowe dokumenty, których produkcja pochłonęłaby około 3000 drzew. Energetyczny lider chce w nowej akcji informacyjnej dotrzeć do klientów, którzy do tej pory się na nią nie zdecydowali, tak, aby poznali korzyści wynikające z jej stosowania dla środowiska naturalnego. Przechodzenie klientów na cyfrową formę rozliczania to dodatkowo dla Grupy TAURON sposób na racjonalne zarządzanie kosztami przy jednoczesnym wzroście satysfakcji klientów z jej usług. E-faktura to faktura w wygodnej formie elektronicznej. Zawiera ona takie same dane i jest takim samym dowodem sprzedaży, jak faktura papierowa.

Za przejście na ekologiczną fakturę TAURON oferuje bonus 30 złotych w postaci zwrotu za prąd. Kwota zostanie zaksięgowana na koncie rozliczeniowym klienta. Akcja trwa do końca lipca.

Szczegóły na temat akcji znajdują się na stronie: tauron.pl


Partnerzy portalu

Surowce

 Ropa brent 83,76 $ baryłka  1,33% 11:11
 Cyna 23110,00 $ tona 0,64% 29 lis
 Cynk 2507,00 $ tona -0,87% 29 lis
 Aluminium 2177,00 $ tona 0,60% 29 lis
 Pallad 1021,53 $ uncja  -1,54% 11:10
 Platyna 936,30 $ uncja  -0,31% 11:11
 Srebro 25,06 $ uncja  0,08% 11:11
 Złoto 2038,40 $ uncja  -0,33% 11:11

Dziękujemy za wysłane grafiki.