Youtuberzy pojechali autonomicznym energetycznie kamperem do poradzieckiego miasta

Strona główna Transport, Elektromobilność Youtuberzy pojechali autonomicznym energetycznie kamperem do poradzieckiego miasta

Partnerzy portalu

Youtuberzy pojechali autonomicznym energetycznie kamperem do poradzieckiego miasta - ZielonaGospodarka.pl
Fot. EcoFlow

Urbex History, czyli największy kanał eksploracyjny w Polsce, podjął współpracę z firmą EcoFlow. W jej ramach twórcy odwiedzili poradzieckie miasto w pełni autonomicznym energetycznie kamperem. Za pomysł i koordynację współpracy odpowiada agencja Lifetube zajmująca się influencer marketingiem i ekonomią twórców.

Youtuberzy z Urbex History wyruszyli w podróż w pełni autonomicznym energetycznie kamperem. Odwiedzili nim Wisaginię, czyli wyludniające się poradzieckie miasto na Litwie, którego część mieszkańców była do niedawna zatrudniona w elektrowni jądrowej Ignalino. Materiał powstał we współpracy z marką EcoFlow.

— Produktów EcoFlow używamy już od kilku lat. Jadąc na dłuższą wyprawę mamy ze sobą zawsze stację zasilania River Max, dzięki której możemy ładować nasz sprzęt w trakcie podróży bez niepotrzebnych postojów. Kamper, którym przejechaliśmy z Polski pod Ignalińską Elektrownię Jądrową zaskoczył nas swoją autonomicznością i niezależnością energetyczną. Spać w kamperze zasilanym panelami słonecznymi i magazynem energii EcoFlow pod elektrownią atomową to niesamowite przeżycie – mówią twórcy kanału Urbex History.

EcoFlow zajmuje się tworzeniem innowacyjnych rozwiązań, które pomagają ludziom i przedsiębiorstwom zarządzać energią w bardziej zrównoważony i wydajny sposób. Firma udostępniła influencerom autonomicznego energetycznie kampera, który posiada m.in. takie rozwiązania jak panele fotowoltaiczne na dachu, system niezależnego zasilania czy stacje zasilające.

— Współpraca z twórcami kanału Urbex History to czysta przyjemność. Produkty EcoFlow nie tylko idealnie wpisują się w tematykę kanału, ale również pozwalają zagwarantować stały dostęp do prądu, niezależnie w jakim miejscu przyjdzie twórcom nagrywać swoje materiały. Dzięki współpracy z firmą Lifetube cały projekt udało się szybko i starannie zrealizować — komentuje Piotr Kuźniarski z firmy InnPro, która jest dystrybutorem EcoFlow.

Urbex History to największy kanał eksploracyjny na polskim YouTubie. Do tej pory zgromadził ponad 1,1 mln subskrypcji, a opublikowane na nim filmy zostały odtworzone ponad 175 mln razy. W swoich materiałach trójka przyjaciół pokazuje miejsca, które mają ciekawą historię.

Pomysłodawcą aktywacji Urbex History dla marki EcoFlow jest Lifetube, lider w branży influencer marketingu i ekonomii twórców. Agencja była odpowiedzialna także za koordynację współpracy z influencerami.

Partnerzy portalu

Surowce

 Ropa brent 83,76 $ baryłka  1,33% 11:11
 Cyna 23110,00 $ tona 0,64% 29 lis
 Cynk 2507,00 $ tona -0,87% 29 lis
 Aluminium 2177,00 $ tona 0,60% 29 lis
 Pallad 1021,53 $ uncja  -1,54% 11:10
 Platyna 936,30 $ uncja  -0,31% 11:11
 Srebro 25,06 $ uncja  0,08% 11:11
 Złoto 2038,40 $ uncja  -0,33% 11:11

Dziękujemy za wysłane grafiki.