Vantage i NEOM McLaren Extreme E robią furorę podczas Londyńskiego Szczytu Magnatów Finansowych 2022, promując ochronę środowiska, odpowiedzialność społeczną i ład korporacyjny

zk

23.11.2022 17:58 Źródło: PR Newswire/PAP MediaRoom
Strona główna Klimat, ekologia Vantage i NEOM McLaren Extreme E robią furorę podczas Londyńskiego Szczytu Magnatów Finansowych 2022, promując ochronę środowiska, odpowiedzialność społeczną i ład korporacyjny

Partnerzy portalu

 Vantage i NEOM McLaren Extreme E robią furorę podczas Londyńskiego Szczytu Magnatów Finansowych 2022, promując ochronę środowiska, odpowiedzialność społeczną i ład korporacyjny - ZielonaGospodarka.pl
Fot. PR Newswire / PAP MediaRoom

Międzynarodowy broker działający na wielu rynkach obrotu instrumentami finansowymi, Vantage (znany też pod nazwą „Vantage Markets"), z przyjemnością ogłasza, że już drugi rok z rzędu jest uczestnikiem i sponsorem Londyńskiego Szczytu Magnatów Finansowych (Finance Magnates London Summit), gdzie z nowym zaangażowaniem promuje kwestie ochrony środowiska, odpowiedzialności społecznej i ładu korporacyjnego.

W tym roku firmie Vantage towarzyszył jej partner NEOM McLaren Extreme E, który w Old Billingsgate w Londynie, niedaleko pawilonu zewnętrznego zaprezentował swój w pełni elektryczny samochód SUV o nazwie ODYSSEY 21.

Jednocześnie podczas szczytu Vantage uruchomił usługę zarządzania płynnością działającą w Wielkiej Brytanii, Vantage Connect, cechującą się niewiarygodnym nowym stylem pasującym do marki instytucjonalnej.

Wydarzenie stanowi zwieńczenie starań Vantage w dziedzinie ochrony środowiska, odpowiedzialności społecznej i ładu korporacyjnego. Firma nawiązała partnerstwo z NEOM McLaren Extreme E w zakresie inicjatywy Blue Carbon, korzystając z pomocy znanej gwiazdy mediów społecznościowych Supercar Blondie do podnoszenia świadomości na temat zmian klimatu i równości płci.

Grupa współpracuje też z wysokim komisarzem Narodów Zjednoczonych do spraw uchodźców (UNHCR) w zakresie zbiórki „dolar za dolara” dla uchodźców, z Czerwonym Krzyżem w zakresie akcji globalnego oddawania krwi i z UNESCO w zakresie wsparcia inicjatyw edukacyjnych w Indiach.

Te i inne inicjatywy z dziedziny ochrony środowiska, odpowiedzialności społecznej i ładu korporacyjnego były elementem dyskusji toczonej na londyńskim szczycie. Dyrektor generalny Vantage w Wielkiej Brytanii, David Shayer rozmawiał z Kim Wilson, dyrektor generalną ds. zrównoważonego rozwoju w McLaren Racing podczas poświęconego tej tematyce panelu o nazwie: „Pozytywny wpływ branży fintech: oddziaływanie społeczne i innowacje w branży”, który odbył się o 14:00 na Scenie Centralnej.

Shayer mówił też o znaczeniu Vantage Connect na niestabilnym rynku podczas panelu dyskusyjnego „Zarządzanie ryzykiem na niepewne czasy” o 12:30 na Scenie Innowacji.

David Shayer, dyrektor generalny Vantage UK: „Cieszymy się, że po raz kolejny możemy towarzyszyć Magnatom Finansowym na tej kluczowej konferencji. To był bardzo aktywny rok dla Vantage – od nawiązania współpracy z NEOM McLaren Extreme E aż po uruchomienie VSocial i Vantage Connect. Nasza działalność wyewoluowała w kierunku większego dopasowania do potrzeb naszych klientów detalicznych i instytucjonalnych i jesteśmy dumni, że możemy być częścią organizacji, której główną walutą jest dbanie o świat i ludzi”.

Partnerzy portalu

Surowce

 Ropa brent 64,38 $ baryłka  0,00% 21:58
 Cyna 22400,00 $ tona -0,11% 25 lis
 Cynk 2924,00 $ tona 0,45% 25 lis
 Aluminium 2345,00 $ tona 0,09% 25 lis
 Pallad 2680,00 $ uncja  0,00% 21:57
 Platyna 1191,10 $ uncja  0,00% 21:59
 Srebro 25,11 $ uncja  0,00% 21:59
 Złoto 1731,30 $ uncja  0,00% 21:59

Dziękujemy za wysłane grafiki.