Volkswagen Financial Services z pierwszą umową leasingu z dopłatą w ramach programu „Mój elektryk”

zk

04.03.2022 06:15 Źródło: informacja prasowa
Strona główna Transport, Elektromobilność Volkswagen Financial Services z pierwszą umową leasingu z dopłatą w ramach programu „Mój elektryk”

Partnerzy portalu

Volkswagen Financial Services z pierwszą umową leasingu z dopłatą w ramach programu „Mój elektryk” - ZielonaGospodarka.pl
Fot. inf. prasowa

VWFS zrealizował pierwszy wniosek o dofinansowanie samochodu elektrycznego w leasingu w ramach programu „Mój elektryk”. Chodzi o model ŠKODA Enyaq w ofercie ŠKODA Leasing Niskich Rat. Umowa leasingu między VWFS a jednym z klientów biznesowych została podpisana w Krakowie w salonie InterAuto.

– Jako część Grupy Volkswagen i lider rynku leasingu i CFM w Polsce, jesteśmy zaufanym partnerem na drodze do finansowania i rozwoju nowej mobilności. Teraz, dzięki współpracy z Bankiem Ochrony Środowiska przy realizacji programu „Mój elektryk”, otwieramy nowy rozdział w e-mobilności dla naszych klientów. Cieszymy się, że możemy ich wspierać w marzeniach o samochodzie elektrycznym, czego przykładem jest zrealizowana przez VWFS umowa leasingu w Krakowie. Według naszego cyklicznego badania „Portfele Polaków pod lupą” zainteresowanie elektrykami wśród przedsiębiorców będzie dynamicznie rosło. Zielona rewolucja dokonuje się na naszych oczach i jesteśmy dumni, że możemy być jej ważną częścią – powiedział Mikołaj Woźniak, prezes zarządu Volkswagen Financial Services.

Volkswagen Financial Services to instytucja finansująca (tzw. captive) marki samochodowe Grupy Volkswagen oraz ekspert w obszarze nowoczesnej mobilności. Jako jedna z pierwszych firm na rynku – od 17 listopada ubiegłego roku – przyjmuje wnioski o leasing aut elektrycznych z dofinansowaniem w ramach programu „Mój elektryk”. W ramach oferowanej ścieżki leasingowej firmy i instytucje mogą otrzymać dopłaty do kosztów leasingu fabrycznie nowych elektrycznych pojazdów osobowych i dostawczych. Volkswagen Financial Services zapewnia klientom pełne wsparcie przy wypełnianiu wniosku oraz jego procedowaniu.

W ofercie VWFS klienci mogą skorzystać z leasingu z niskimi ratami z możliwością zwrotu auta na koniec umowy. Obniżenie kosztów miesięcznej raty leasingowej jest możliwe dzięki temu, że klient nie spłaca całej wartości pojazdu, a jedynie część jego ceny odpowiadającą spodziewanej utracie wartości samochodu w okresie umowy. Dzięki dopłacie w ramach programu „Mój elektryk” oferta jest jeszcze bardziej atrakcyjna. Dotacja w całości zaliczana jest jako wpłata własna, co dodatkowo obniża koszt miesięcznej raty leasingowej. W zależności od modelu auta i paramentów leasingu może być ona niższa nawet o kilkaset złotych.

Dodatkowe informacje o możliwościach finansowania zakupu i użytkowania pojazdów elektrycznych z wykorzystaniem dopłat w programie „Mój elektryk” są dostępne na stronie >> emobility.vwfs.plPartnerzy portalu

Surowce

 Ropa brent 64,38 $ baryłka  0,00% 21:58
 Cyna 34975,00 $ tona 1,82% 16 maj
 Cynk 3583,00 $ tona 2,40% 16 maj
 Aluminium 2790,00 $ tona 2,50% 16 maj
 Pallad 2680,00 $ uncja  0,00% 21:57
 Platyna 1191,10 $ uncja  0,00% 21:59
 Srebro 25,11 $ uncja  0,00% 21:59
 Złoto 1731,30 $ uncja  0,00% 21:59

Dziękujemy za wysłane grafiki.