SEAONICS zdobywa nagrodę Innovation of the Year na konferencji Offshore Support Journal Conference 2023 w Londynie

rk

14.02.2023 08:46 Źródło: SEAONICS
Strona główna Transport, Elektromobilność SEAONICS zdobywa nagrodę Innovation of the Year na konferencji Offshore Support Journal Conference 2023 w Londynie

Partnerzy portalu

SEAONICS zdobywa nagrodę Innovation of the Year na konferencji Offshore Support Journal Conference 2023 w Londynie - ZielonaGospodarka.pl
Fot. SEAONICS

Firma SEAONICS zdobyła nagrodę Innowacji Roku podczas OSJ (Offshore Support Journal Conference and Exhibition) Awards w Londynie 8 lutego tego roku za w pełni elektryczny żuraw z kompensacją 3D ECMS SEAONICS (ECMC- Electric Controlled Motion Compensated).

Nagroda ta jest przyznawana innowacyjnemu produktowi, usłudze lub systemowi, który w ciągu ostatnich 12 miesięcy znacząco poprawił projekt, budowę i/lub aspekt operacyjny jednostek OSV będącego w eksploatacji. Żuraw SEAONICS jest w pełni napędzany elektrycznie, co pozwala na wydajne operacje przeładunkowe dla zrównoważonej przyszłości. Technologia sterowania aktywną kompensacją ruchu została opracowana przez firmę SEAONICS i jest dobrze sprawdzona w morskich operacjach wiatrowych. Sterowanie wysięgnikiem, sterowanie obrotem i sterowanie teleskopem są napędzane elektrycznie i dynamicznie wykorzystywane do wykonywania kompensacji 3D końcówki żurawia.

 - Jesteśmy bardzo podekscytowani nagrodą i rezultatami naszej koncentracji i strategii na rzecz elektryfikacji urządzeń dźwigowych i przeładunkowych. Będziemy kontynuować tę koncentrację i nasz wkład w zerową emisję CO2 w naszej branży - zaznaczył dyrektor generalny Håkon Fauske.

Gospodarka Morska
SEAONICS

Ceremonia przyznania nagrody odbyła się w Londynie podczas dorocznego rozdania nagród OSJ (Offshore Support Journal Conference and Exhibition). W jej trakcie miała miejsce prestiżowa gala Industry Gala Dinner. Branża offshore z całej Europy, Stanów Zjednoczonych oraz kluczowych, ugruntowanych i wschodzących rynków z całego świata była reprezentowana na konferencji OSJ. W sumie ponad 450 profesjonalistów z branży zebrało się w Londynie na tegorocznej imprezie w dniach 7-9 lutego. Punktem kulminacyjnym tego wydarzenia była uroczysta kolacja i wręczenie nagród za wiodące w branży innowacje, doskonałość operacyjną i osiągnięcia.

- Jesteśmy zaszczyceni otrzymaniem nagrody Innovation of the Year podczas corocznej konferencji OSJ Support Journal Conference Awards and Exhibition" — podkreślił starszy inżynier systemów i menedżer produktu, ECMC Gangway & Crane Tom Jørann Giske.

SEAONICS stawia sobie za cel uczynienie rozwiązań w zakresie transportu morskiego jeszcze inteligentniejszymi, wydajniejszymi i bardziej opłacalnymi dzięki specjalistycznej wiedzy i zaawansowanej technologii. W ten sposób chce dawać swoim klientom przewagę w zrównoważonej eksploracji, rozwoju i pozyskiwaniu zasobów oceanicznych.

Partnerzy portalu

Surowce

 Ropa brent 64,38 $ baryłka  0,00% 21:58
 Cyna 25600,00 $ tona 5,13% 27 mar
 Cynk 2913,00 $ tona 0,48% 27 mar
 Aluminium 2297,00 $ tona 1,46% 27 mar
 Pallad 2680,00 $ uncja  0,00% 21:57
 Platyna 1191,10 $ uncja  0,00% 21:59
 Srebro 25,11 $ uncja  0,00% 21:59
 Złoto 1731,30 $ uncja  0,00% 21:59

Dziękujemy za wysłane grafiki.