Technologia multidiameter w systemowych uszczelnieniach Roxtec

Strona główna Transport, Elektromobilność Technologia multidiameter w systemowych uszczelnieniach Roxtec

Partnerzy portalu

Technologia multidiameter w systemowych uszczelnieniach Roxtec - ZielonaGospodarka.pl
Fot. Roxtec

System uszczelniający Roxtec jest inteligentny, a nasza innowacyjna technologia Multidiameter zapewnia niezawodność. Zawsze można idealnie dopasować do danego kabla lub rury, aby uszczelnienie było całkowicie bezpieczne.

Ta innowacja umożliwiająca adaptację dzięki modułom uszczelniającym ze zrywalnymi listkami upraszcza montaż, ponieważ zawsze masz pod ręką moduł odpowiedniej wielkości. Złatwością poradzisz sobie z późnymi zmianami projektu dotyczącymi ilości lub wielkości kabli i rur.

 • Genialna niezawodność — możliwość adaptacji zapewniająca maksimum bezpieczeństwa
 • Gotowość na zmiany — konstrukcja przystosowana do dowolnych niespodzianek
 • Przygotowanie na modernizacje — „uwzględnienie przyszłych potrzeb”

Przepusty na wiele kabli i uszczelnienia przepustów rurowych Roxtec odznaczają się wieloma korzyściami w porównaniu z tradycyjnymi systemami opartymi na stałych rozmiarach modułu uszczelniającego. Moduły uszczelniające Roxtec dostosowują się do różnych kabli i rur, dzięki czemu masz wszystko, czego potrzebujesz do uszczelnienia dowolnego przejścia.

ZielonaGospodarka
Fot. Roxtec


Duża tolerancja modułu uszczelniającego na różne średnice kabli i rur ułatwia planowanie, projektowanie i montaż. Pozwala to zaoszczędzić mnóstwo czasu, ponieważ nikt w trakcie procesu nie musi wcześniej znać dokładnych wymiarów ani nawet liczby kabli do uszczelnienia. Projektanci mogą dokonywać późnych zmian bez przysparzania problemów ekipie montażowej pracującej na miejscu, a instalatorzy nie muszą tracić czasu na pomiary kabli lub rur.

 • Uproszczenie planowania
 • Oszczędność czasu
 • Usprawnienie przepływu pracy

Do dyspozycji jest także nasze internetowe narzędzie do projektowania Roxtec Transit Designer

Kompaktowe uszczelnienia Roxtec nadają się idealnie nie tylko do ścian i podłóg, ale także do szaf, obudów, skrzynek przyłączeniowych i podobnych obiektów o gęstym upakowaniu kabli. Chroń sprzęt za pomocą specjalistycznych uszczelnień kablowych, które dzięki otwieralnej konstrukcji upraszczają konserwację i wprowadzanie nagłych zmian. Uszczelnienia Roxtec z technologią Multidiameter umożliwiają uszczelnianie dziesiątków kabli w jednym otworze, który jest na tyle duży, aby zmieściły się w nim wstępnie zarobione kable.

 • Oszczędność miejsca
 • Sposób na gęste upakowanie kabli
 • Możliwość przeprowadzenia wstępnie zarobionych kabli

ZielonaGospodarka
Fot. Roxtec


Przepusty Roxtec są szybkie w użyciu i łatwe do przeniesienia. W uszczelnieniach wbudowana jest przestrzeń zapasowa przewidziana na przyszłe modernizacje. Łatwe w adaptacji i w pełni użyteczne moduły rezerwowe w otwieralnych uszczelnieniach zamiast pełnych modułów kompensacyjnych są zawsze gotowe na modernizację i dodawanie kolejnych kabli oraz rur. Każdy taki przepust można otworzyć w dowolnym momencie i dodać nowe kable lub rury. To właśnie użytkownicy Roxtec określają mianem „uwzględnienia przyszłych potrzeb”.

 • Przyspieszenie montażu
 • Przestrzeń zapasowa
 • Łatwa modernizacja

Mając moduły Roxtec w sześciu podstawowych rozmiarach, można uszczelniać kable i rury o średnicy od 3 mm do 99 mm w przepustach z wieloma otworami. Standardowe wersje uszczelnień pojedynczego przejścia pasują do kabli i rur o średnicy do 580 mm.

 • Łatwiejsze przechowywanie
 • Dopasowanie do wielu rozmiarów
 • Przepuszczanie jednego lub wielu kabli i rur

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą systemowych uszczelnień Roxtec:

https://www.roxtec.com/pl/branze/Partnerzy portalu

Surowce

 Ropa brent 64,38 $ baryłka  0,00% 21:58
 Cyna 23825,00 $ tona 2,27% 23 mar
 Cynk 2893,00 $ tona 0,21% 23 mar
 Aluminium 2264,00 $ tona 1,48% 23 mar
 Pallad 2680,00 $ uncja  0,00% 21:57
 Platyna 1191,10 $ uncja  0,00% 21:59
 Srebro 25,11 $ uncja  0,00% 21:59
 Złoto 1731,30 $ uncja  0,00% 21:59

Dziękujemy za wysłane grafiki.